Hİzmetlerİmİz

Hİzmetlerİmİz

“Meet in Games” olarak, şirketlerin özel günleri, dönem toplantıları, eğitim kampları ve diğer tüm etkinlikleri için özelleştirilmiş oyunlar hazırlıyor ve bu oyunları, ister küçük gruplara, ister yüzlerce kişiye kadar aynı anda oynatabiliyoruz.  Bu süreçleri insan kaynakları departmanları ile birlikte yürüterek oyunlaştırma kavramı altında yürütebiliyoruz.

Platon’un “Bir insanı tanımak için 1 saat oyun oynamak, 1 yıl konuşmaktan daha iyidir” sözünden yola çıkarak daha küçük grupları ( 4-20 kişi) 2 saatlik seanslar halinde , farklı mekanikler ve kurguları olan 700’den fazla oyunumuzdan uygun olanları ile tanıştırıyoruz. Her biri farklı kazanım ve farkındalık sağlayan bu oyunlar aşağıda sıralanan birçok becerinin öne çıkmasını sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda gelişim alanlarının da hızla bulunmasına katkı sağlıyor.

Harmoni/uyum içinde çalışma

Kendinden çok takımı düşünebilme

Ortak dil geliştirme

Empati Kurma, farklı perspektiflerden düşünebilme/görebilme

Soyut düşünme

Ego kontrolü / yönetimi

Açık iletişim önemi

Görev paylaşımı, Delegasyon

Doğal Liderlik ve öncelik belirleme

Yeteneklerin ve gelişim alanlarının ortaya çıktığı oyunların ardından durum değerlendirmeleri yapıyoruz.  Oyuncular ile birlikte bir sohbete dönüşen bu ortamlar, kurum çalışanlarının düzenli olarak içinde var olmak istedikleri ve talep ettikleri etkinliklere dönüşüyor.  

DİJİTAL KAÇIŞ DENEYİMİ

Dünya üzerinde çok fazla çeşidi bulunan ve Türkiye’de özellikle beyaz yakalı çalışanlar ve gençlerin en sevdiği etkinlik olan ‘’Kaçış Oyunu’’ etkinliğini Türkiye’de en iyi bilen ve b2b hale getirerek şirketlerle buluşturan ilk firmayız. Tasarladığımız deneyim ile tüm çalışanlarınıza online bir keyif sunmak ile beraber, İşe alım,on boarding, departmanlar arası kaynaşma gibi süreçlerinize ve hatta ortaya çıkmasını istediğiniz önemli tanımlar/sayılara göre ‘’Size özel bulmacalar/cevaplar yaratarak’’ oyunları özelleştirebiliyoruz. Oyunda , Gruplar/kişiler video üzerinde etkileşime girerek doğru cevapları buldukça açılan yeni videolar ile keyifli bir maceranın içine atılıyorlar. ( seçtiğiniz dijital platform üzerinden eş zamanlı tartışarak ya da bireysel olarak zamana karşı yarışarak) .

DİĞER DİJİTAL OYUNLARIMIZ

  • Kurumsal Tahmin Yarışması: 30-60 dakika süren, Takımlar olarak yarışmaya dayalı, 2-6 grup/kişi/aile oynanabilen oyun
  • En İyi Biz Tanırız : 30-60 dakika süren, Takımlar olarak yarışmaya dayalı, 2-8 grup/kişi/aile oynanabilen oyu
  • Be Unique: 30-45 dakika süren, semi Cooperative(beraber oyuna ve birbirine karşı) , 6-100 kişilik oyun
  •  Tour of Turkey: 30-60 dakika süren, Bireysel stratejiye dayalı, 1-9999 kişilik oyun
  • Let’s Meet: 15-45 dakika (kişi sayısına göre) süren İletişime dayalı, 2-20 kişilik tanışma-buz kırma oyunlaştırması